Kontrakt

„Żaden zawodnik nie jest ważniejszy od Drużyny..”

Kontrakt Zawodnika

1.       Trening jest nagrodą za dobre oceny  i dobre zachowanie, natomiast mecz jest nagrodą za aktywne uczestnictwo w treningu. Daj z siebie 100% w szkole i w domu, wtedy nagroda Cię nie ominie.

2.       Nie tylko frekwencja i umiejętności, ale też zaangażowanie, koncentracja i dobre zachowanie będą mieć wpływ na to czy będziesz powołany do kadry meczowej czy nie.

3.       Szanuj każdego zawodnika w zespole. Każdy ma swoje wady i zalety. Krytyka i prowokacje na pewno nie działają na dobrą atmosferę w drużynie!

4.      Odżywiaj się zdrowo ( zminimalizuj ilość spożywanej coli, chipsów, słodyczy i fast – foodów)

5.      W domu słuchaj rodziców, oni chcą zawsze dla Ciebie jak najlepiej. Na treningu słuchaj i wykonuj polecenia trenera, bo to on odpowiada za twój sportowy rozwój.

6.      Bądź zdyscyplinowany, trening jest krótki i nie możemy tracić czasu, bo i tak mamy go mało!

7.       Jeśli nie możesz być na treningu lub meczu/turnieju, zadzwoń do trenera, aby powiedzieć mu o przyczynie nieobecności.

8.      Bądź pomocny dla innych zawodników.

9.      Jesteś już dużym chłopcem i starasz się rozwiązywać małe problemy w swoim gronie np. Trener nie będzie rozwiązywał problemów kto ostatni dotknął piłki.

10.  Pamiętaj, że piłka nożna do gra zespołowa. Każdy chce czerpać przyjemność z gry!

11.  Jeśli zachowanie zawodnika wpływa na złą atmosferę w drużynie, trener może zdecydować o odsunięciu zawodnika od drużyny

12.  Kto nie przestrzega tych prostych zasad, sam siebie eliminuje z drużyny.

 

Dodaj komentarz

Strona klubu Jutrzenka Bychlew